Chacara Serra Dourada
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Chacara Serra Dourada tilbyder en indkvartering med en swimmingpool og et udstyret køkken. Dette sted har også en terrasse.
Imagem de Nossa Senhora ligger inden for 7 km fra indkvartering, mens Sitio Sao Roque er omkring 10 minutters kørsel væk.
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Grillfaciliteter
Services
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Minibar
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Chacara Serra Dourada villa?
Gæster på Chacara Serra Dourada villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Fortaleza fra Chacara Serra Dourada villa?
Der er 115 km mellem Fortaleza og Chacara Serra Dourada villa. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Chacara Serra Dourada villa?
Chacara Serra Dourada villa accepterer betalingsmetoder som American Express, Elo kreditkort og Hipercard. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til den feriehus?
Du kan bo på den feriehus med dit kæledyr.